VanCo.net je specialista na sítě, antény, mikrovlny, optiku 

Úvodní stránka > Prodej

Wifi shop

Od roku 2003 provozuje VanCo.cz internetový obchod Wifishop.cz, který je v současné době jedním z největších takto úzce specializovaných obchodních portálů v České republice.

Wifishop.cz se zaměřuje na dodávky telekomunikačních technologií, mikrovlnných spojů a produktů pro výstavbu optických sítí. VanCo.cz je spolehlivým obchodním partnerem jak pro subjekty z řad telekomunikačních operátorů a lokálních Internet service providerů, tak i pro koncové zákazníky.

Pod vlastní značkou GAINMASTER nabízí kvalitní datové antény pro pásma 2,4 a 5 GHz, klientské jednotky založené na platformách Mikrotik a UBNT, venkovní rozvaděče, POE adaptéry a další příslušenství.

Společnost VanCo.cz je distributorem předních výrobců mikrovlnných technologií pocházejících z České republiky jako je RACOM a rovněž nejsilnějších světových výrobců, mezi které patří společnosti SIAE Microelettronica, SAF Tehnica, Exalt Communications, Trango Systems a Siklu. Veškeré PTP technologie, které VanCo.cz nabízí, jsou zajištěny divizí výstavby, servisu a vlastním servisním skladem v režimu 24/7.

Díky spolupráci s více dodavateli jsme schopni vyhovět jakémukoli požadavku a vybírat nejvhodnější variantu pro danou aplikaci a síť.

Fiber shop

V roce 2009 společnost VanCo.cz spustila internetový obchod fibershop.cz, který se úzce zaměřuje na technologie potřebné pro výstavbu optických sítí. Komplexní portfolio zahrnuje veškeré produkty pro vytvoření optické infrastruktury a přívětivé rozhraní je určeno jak pro koncového uživatele, tak pro telekomunikační operátory a zákazníky z řad ISP.

Pod značkou FIBER ARSENAL poskytuje VanCo.cz produkty potřebné pro výstavbu optických sítí. Produkty jsou pečlivě vybírány u smluvních partnerů z řad výrobců aktivních a pasivních prvků, nástrojů a měřících přístrojů. Díky výběru těch nejlepších výrobků může VanCo.cz nabídnout maximální kvalitu zajištěnou minimálně 24 měsíční zárukou, a to za velice konkurenční ceny.

V oblasti optických sítí VanCo.cz zajišťuje distribuci v oblasti Střední Evropy pro globálně působícího výrobce GRANDWAY TELECOM TECH.Co, který se specializuje na výrobu kalibrovaných měřicích přístrojů. V nabídce naleznete také optická vlákna od výrobce TECHWIN INDUSTRY Co.

Distribuce

SAF Tehnika SIAE Microelettronica Racom Trango Systems INNO Instrument Fiber Arsenal Grandway