VanCo.net je specialista na sítě, antény, mikrovlny, optiku 

Úvodní stránka > Školení

Školení mikrovlnných spojů v pásmech 10 až 80 GHz

Jednodenní školení RR spojů v pásmech používaných pro PTP propoje obsahuje teoretickou i praktickou část. Získáte přehled o spojích významných výrobců, informace k zajištění dohledu, směrování, konfigurace a montáže.

Během školení budete mít možnost prakticky nastavovat spoje pomocí dohledového softwaru.

Více informací o školení a termínech zde

 

Školení Mikrotik

Certifikované školení systému Mikrotik je rozděleno do tří částí, z nichž každá probíhá v jeden den. Jedná se tedy o třídenní kurz. Termíny jednotlivých kurzů jsou volitelné, nemusíte tedy absolvovat celé školení

najednou. Jestliže budete mít zájem jen o některou část školení, je to možné, ale pro získání certifikace je třeba absolvovat celý třídenní kurz.

Více informací o školení a termínech zde

 

Školení IP telefonie

Školení v oblasti VoIP je koncipováno jako jednodenní kurz, jehož náplň vysvětluje základní informace o podstatě VoIP, možnosti nasazení, softwarové prostředky apod. V závěrečné části na vás čekají ukázky a konfigurace zařízení, softwarové aplikace,

způsoby napájení (PoE), vzdálená autokonfigurace a pobočková ústředna SipyBOX. Z důvodu praktických ukázek je vhodné přinést s sebou vlastní notebook a popř. i sluchátka s mikrofonem.

Více informací o školení a termínech zde

 

Zaujala Vás naše školení? Dotazy směřujte na

Markéta Klímová+420 246 035 455klimova@vanco.cz